Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Grand Prix

drukuj

GRAND PRIX W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM I SNOWBOARDZIE 2013/2014

W tym sezonie zimowym odbędzie się już po raz XIV Grand Prix w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie.

GRAND PRIX w NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM I SNOWBOARDZIE to zawody organizowane na wzór alpejskiego Pucharu Świata. Grand Prix to największa impreza cykliczna tego typu "na nizinach" w zachodniej Polsce. Startują w niej zarówno amatorzy jak i zawodowcy posiadający licencje zawodnicze. W zawodach tych regularnie ścigają się wychowankowie MALTA SKI, którzy tutaj uczestniczyli w narciarskiej i snowboardowej edukacji. Są to zwycięzcy Amatorskich Mistrzostw Polski, medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W sezonie 20013/2014 na stoku MALTA SKI odbywają się 4 edycje Grand Prix oraz zawody kończące cały cykl - Puchar Poznania. Prawo startu w Pucharze mają zawodnicy, którzy zajmą 4 pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej i walczą o miano najlepszych narciarzy i snowbordzistów w sezonie.

Cykl Grand Prix odbędzie się w następujących terminach

    I edycja: niedziela 15 grudnia 2013 godz. 17:45 - 21:00
    II edycja: niedziela 12 stycznia 2014 godz. 17:45 - 21:00
    III edycja: niedziela 26 stycznia 2014 godz. 17:45 - 21:00
    IV edycja: niedziela 16 marca 2014 godz. 17:45 - 21:00
   
    Puchar Poznania: niedziela 30 marca 2014 godz. 14:00

Formuła imprezy ma charakter otwarty i pozwala wziąć w niej udział setkom chętnych narciarzy i snowbordzistów. Cykl Grand Prix cieszy się ogromną popularnością wśród Poznaniaków, w ubiegłorocznej imprezie wystartowała rekordowa ich liczba. Główną ideą imprezy jest popularyzacja narciarstwa i snowboardingu oraz kreowanie aktywnych form wypoczynku mieszkańców naszego regionu.

Możliwość dokonania zapisów przez internet oraz w Recepcji MALTA SKI dostępna jest do soboty poprzedzającej zawody.

Aby dokonać zgłoszenia, osoba startująca lub jego prawny opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) zobowiązany jest zarejestrować się do zawodów na każdą eliminację w której chce wziąć udział. Możliwe są dwa sposoby rejestracji: poprzez internet i opłatę na stronie: www.maltaski.pl/zapisy lub poprzez dokonanie opłaty startowej w Recepcji MALTA SKI. W obu przypadkach obowiązkowe jest odręczne wypełnienie Karty Zgłoszeniowej, którą należy dostarczyć do Recepcji MALTA SKI lub jej skan, ewentualnie zdjęcie wysłać na maila sprzedaz@maltaski.pl

Regulamin zawodów pdf.gif

Karta zgłoszeniowa do pobrania pdf.gif

Harmonogram startów pdf.gif

UWAGA !
WARUNKIEM STARTU OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ JEST ZŁOŻENIE ZGODY RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Kontakt
Dział Organizacji Imprez MALTA SKI
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
tel. 61 878 22 56

sprzedaz@maltaski.pl

Osoby kontaktowe: Łukasz Lewandowski i Michał Dolata

plakat_Grand_Prix_2013_2014www.jpg 


 

powrót do góry