Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup

drukuj

ISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM I SNOWBOARDZIE.
Eliminacje Regionalnych Mistrzostw Polski Amatorów "Family Cup"

MW.jpgMistrzostwa Wielkopolski są regionalnymi eliminacjami największej, amatorskiej imprezy w kraju - Mistrzostw Polski FAMILY CUP. Główną ideą przyświecającą organizatorom jest popularyzacja narciarstwa i snowboardu. Nie przypadkową jest nazwa - Family Cup (Puchar Rodzinny) podkreśla ona charakter tych zawodów, które stały się nie tylko czysto sportową rywalizacją, ale również, a może przede wszystkim pretekstem do miłego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Każdego roku zawody wielkopolskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, skupiając największą widownię i liczbę zawodników spośród wszystkich eliminacji rozgrywanych w naszym kraju. O wadze, jaką przywiązujemy do tych zawodów może też świadczyć fakt, że co roku uzyskują one najwyższe oceny w oczach organizatora głównego - wydawnictwa Family Cup z Krakowa.

22 lutego 2014 roku przypada kolejna, dwudziesta trzecia już edycja tej imprezy, która w tym roku po raz piąty odbędzie się w Ośrodku Narciarskim CZARNA GÓRA w Kotlinie Kłodzkiej.

Od wielu lat honorowy patronat nad naszą imprezą obejmuje Prezydent Miasta Poznania, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Jesteśmy przekonani, że tak jak w poprzednich latach tegoroczne Mistrzostwa Wielkopolski będą okazją do szeregu spotkań towarzyskich i dostarczą wielu emocji i wrażeń. W ciągu minionych lat w naszej imprezie udział wzięły tysiące miłośników aktywnego wypoczynku na śniegu. Family Cup, bez wątpienia ma ogromny wpływ na szerzenie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form wypoczynku i dlatego warto uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.

Więcej na temat Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra na stronie: www.czarnagora.pl

Aby dokonać zgłoszenia, osoba startująca lub jego prawny opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) zobowiązany jest zapisać się na zawody. Możliwe są dwa sposoby rejestracji: poprzez internet i opłatę na stronie: www.maltaski.pl/zapisy lub poprzez dokonanie opłaty startowej w Recepcji MALTA SKI. W obu przypadkach obowiązkowe jest odręczne wypełnienie Karty Zgłoszeniowej  którą należy dostarczyć do Recepcji MALTA SKI lub jej skan, ewentualnie zdjęcie wysłać na maila sprzedaz@maltaski.pl

Regulamin  pdf.gif

Karta Zgłoszeniowa pdf.gif

 Harmonogram Startów  pdf.gif

  

plakat_MW_2014www.jpg

Kontakt

Dział Organizacji Imprez MALTA SKI
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
e-mail: imprezy@maltaski.pl
Osoba kontaktowa:
Tomasz Bolinski tel. kom. 501 275 870

 


powrót do góry