Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Mini Golf

drukuj

mini_golf.jpgMaltański MINI GOLF to jedyny tego typu obiekt w Poznaniu. To typowa gra rekreacyjna, która rozgrywana jest na specjalnie urządzonym torze w bajecznej scenerii pięknych roślin i krzewów ozdobnych nad samym brzegiem jeziora.
Przejście 18 dołków, o różnym stopniu trudności, rozmieszczonych na powierzchni ponad 3000 m, to wspaniała zabawa, przez co najmniej godzinę. Miła, ogrodowa atmosfera MINI GOLFA pozwala na prawdziwy wypoczynek dla całych rodzin. Można rywalizować w małych grupach lub w ramach zorganizowanych turniejów.

Dodatkiem do przygody z MINI GOLFEM jest bar z grillem, znajdujący się tuż przy wejściu. Organizowane są tu wyjątkowe spotkania towarzyskie, przyjęcia pod gołym niebem oraz bankiety dla firm.

Sprzęt do gry
Kij – używa się kijów o różnej długości dla dzieci i dorosłych. Długość kija wynosi od 0,8 do 1,1m. Piłeczka – ma średnicę nie większą nic 44mm, waży od 35 do 45g. i wykonana jest z gumy lub tworzywa sztucznego. Sprzęt wydawany jest przy wejściu na Pole MINI GOLFA

Cennik

Rodzaj biletów pon.-piąt. sob., niedz., święta
Bilet normalny 13 zł
17 zł
Bilet ulgowy 11 zł
14 zł
Grupy od 10 osób 9 zł
11 zł
Dzieci do 120 cm wzrostu – wejście gratis pod opieką


Godziny otwarcia

Pole do gry w Mini Golf czynny w godzinach: Tutaj

Sposoby płatności za bilet:
Gotówka,Karta płatnicza, Bony Sodexo Pass kulturalno-rekreacyjny

Kontakt
Recepcja MALTA SKI
Ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
e-mail: recepcja@maltaski.pl
tel. 61 878 22 48, 61 878 22 12

powrót do góry