Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Polityka prywatności

drukuj

Newsletter serwisu www.maltaski.pl służy do informowania zainteresowanych osób o nowościach na stronie, nowych produktach dostępnych do kupienia, ciekawostkach etc. Jest on zainstalowany na serwerze maltaski.pl.
Adresy emailowe zbierane na potrzeby newslettera przechowywane są w bezpiecznym miejscu na serwerze maltaski.pl. Nie są one nikomu udostępniane ani sprzedawane. Dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy MALTA SKI.
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie nieregularnych informacji dotyczących serwisu www.maltaski.pl i tematów zbliżonych. Nie będziesz jednak otrzymywać reklam z tematem nie związanych.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera. Jeżeli z niej zrezygnujesz, Twoje dane zostaną skasowane i do momentu ewentualnego powtórnego zapisu nie otrzymasz od nas żadnych wiadomości.

Pytania związane z prywatnością i bezpieczeństwem Twoich danych proszę kierować pod adres maltaski@maltaski.pl

powrót do góry