Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Pole Piknikowe

drukuj

 

polepiknikowe.jpgPOLE PIKNIKOWE to wyjątkowo urokliwe miejsce położone nieopodal Stoku Narciarskiego. Miłośnicy spotkań towarzyskich w otoczeniu zieleni i w cieniu pięknych sosen mogą do woli cieszyć się urokami biesiadowania. Drewniane zadaszone ławy, podest do tańca z mini sceną, specjalnie zaprojektowane miejsce na ognisko i bufet pełen smakołyków są do Państwa dyspozycji.
Nasze Pole pokrywa piękna zieleń, a cały teren jest ogrodzony i oświetlony.
W sezonie (od kwietnia do października) organizujemy dziesiątki imprez.

Każdego roku bawią się u nas tysiące gości. Tym, którzy szukają szczególnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia, imprezy integracyjnej, biesiady, służymy radą i doświadczeniem. Zgodnie z Państwa życzeniami przygotujemy na POLU PIKNIKOWYM spotkanie, które na długo zapadnie w pamięci waszych gości.

Zajmujemy się obsługą cateringową i muzyczną. Przeprowadzamy gry i zabawy rekreacyjne, umożliwiamy korzystanie z atrakcji na Malcie tj. LETNIEGO TORU SANECZKOWEGO, MINI GOLFA, zjazdów na PONTONACH, czy DRIVING RANGE czyli pola do nauki gry w golfa.
 

Kontakt
Ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
tel. 61 878 22 30

e-mail: imprezy@maltaski.pl

Osoby kontaktowe:
Tomasz_Bolinski.jpg Tomasz Bolinski - tel. kom.
501 27 58 70 

powrót do góry