Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Puchar Poznania

drukuj

Puchar Poznania w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie to impreza od wielu już lat traktowana jako zakończenie sezonu zimowego na Malcie. Do zawodów kwalifikuje się czterech najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej cyklu Grand Prix, który rozgrywany był w tym roku jest na stoku MALTA SKI od grudnia do marca.

W tym roku Puchar Poznania odbędzie się już po raz dwudziesty pierwszy. Te specyficzne i bardzo widowiskowe zawody rozegrane zostaną na trasie slalomu równoległego w niedzielę 30 marca 2014r. (godz. 14.00). Każdy z zawodników ściga się równocześnie ze swoim rywalem jadąc systemem mecz i rewanż. Zwycięzcy poszczególnych wyścigów kwalifikują się do finałów walcząc o pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach, przegrani walczą o miejsce trzecie. Najlepsi otrzymają medale i okolicznościowe dyplomy.

Jak zawsze honorowy patronat nad zawodami obejmie Prezydent Miasta Poznania. Nie ulega wątpliwości, że zmagania o Puchar Poznania zostały na stałe wpisane do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych Wielkopolski i od lat są okazją do spotkania się miłośników jednej i dwóch desek nad Maltą.

W zawodach mają prawo startu osoby, które w klasyfikacji generalnej Grand Prix Poznania 2013/2014 zajęły w swoich kategoriach wiekowych jedno z czterech pierwszych miejsc. Potwierdzenia udziału w Zawodach przyjmowane są w recepcji MALTA SKI, 61-131 Poznań, ul. Wiankowa 2, tel 8782212 do dnia 29.03.2014 (sobota), do godzin otwarcia recepcji po uiszczeniu opłaty startowej w wysokości 25,00zł. 

Kontakt

MALTA SKI
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
tel. 61 878 22 56
e-mail: sprzedaz@maltaski.pl

 

powrót do góry