Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Stoki i Wyciągi

drukuj

Na MALTA SKI do Państwa dyspozycji są dwa stoki narciarskie.
Stok Główny – o długości 150 m i szerokości od 15 do 30 m z dwoma wyciągami: krzesełkowym o przepustowości 800 osób/h oraz talerzykowym o przepustowości ok. 750 osób/h. Średnie nachylenie stoku głównego to 18 stopni.
Stok Mały do nauki jazdy – o długości 30 m i szerokości 30 m z wyciągiem talerzykowym o regulowanej szybkości. Nachylenie stoku wynosi 14 stopni.

Sztuczna nawierzchnia, którą pokryte są stoki, uniezależnia nas od kaprysów pogody, a Państwu pozwala korzystać z uroków sportów zimowych nie wyjeżdżając z Poznania, nawet wtedy gdy w sezonie zimowym brakuje śniegu. Nowoczesny system naśnieżania, ratrak oraz oświetlenie stoku pozwalają nam maksymalnie wykorzystać porę zimową. Przy ujemnej temperaturze uruchamiamy system sztucznego naśnieżania. Dbając o bezpieczeństwo i komfort wszystkich naszych klientów jakość pokrywy śnieżnej na stoku utrzymywana jest na najwyższym poziomie dzięki ratrakowi Bombardier. W przypadku dodatnich temperatur i co za tym idzie braku sztucznego zaśnieżania system zraszania pozwala uzyskać właściwości nawierzchni w niczym nie ustępujące pokrywie śnieżnej. Wszystko to pozwala nam maksymalnie wykorzystać okres od wczesnej jesieni do później wiosny aby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki do realizacji narciarskiej pasji.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia stoku znajdują się TUTAJ


Kiedy na stoku znajduje się śnieg - W WEEKEDNY ORAZ W ŚWIĘTA O 10:30 NA STOK WJEŻDŻA RATRAK

Kontakt

Recepcja MALTA SKI
ul. Wiankowa 2, Poznań
tel. 61 878 22 12

e-mail: recepcja@maltaski.pl


powrót do góry