Kup Lekcję Online Narty i Snowboard Szkolenie dla Dzieci Szkolenie dla Dorosłych Restauracja Sygnatura Kolejka Górska Adrenaline Stoki i Wyciągi Wypożyczalnia Sprzętu Serwis Narciarski Grand Prix Puchar Poznania Mistrzostwa Wielkopolski Family Cup Kluby sportowe Urodzinki na Malcie Regulamin stoku Parkingi Zamów Newsletter sprawdź ofertę
sezonu letniego

Reklama w Poznaniu

drukuj

Reklama w Poznaniu to szeroki wybór nośników reklamowych na terenie Poznania. Rekomendujemy wykorzystanie maltańskiej sieci blisko stu nośników zlokalizowanych na obszarze całego miasta:
megabordów 12 x 4 m

tablic reklmowych 6 x 3 m

billboardów o wymiarach 5,04 x 2,38 m

Nasze tablice znajdują się w miejscu o dużym natężeniu ruchu, gwarantującym wielokrotne i skuteczne dotarcie do adresata reklamy. Usługa wykonywana jest kompleksowo, począwszy od wykonania projektu graficznego reklamy, jej druku w konkurencyjnej cenie, aż po wyklejenie oraz stały monitoring.


Oferta dostępnych lokalizacji jest na bieżąco aktualizowana i prezentowana w formie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Dla stałych klientów – preferencje w dokonywaniu rezerwacji oraz system udogodnień.

Lokalizacje billboardów 5,04 x 2,38 m można zobaczyć tutaj

Lokalizacje megaboardów 12 x 4 m i tablic 6 x 3 m można zobaczyć tutaj

powrót do góry